Proef het nieuwe seizoen 26/27
Op donderdag 23 april stellen we het programma van het seizoen 26/27 voor in Opera Antwerpen.
Dat doen we op een bijzondere manier. En daarvoor nodigen we jou uit.
Kom binnen in de keuken van Opera Ballet Vlaanderen, waar de potten met plannen voor het komende seizoen al volop staan te pruttelen.
Deze feestelijke avond geeft je een exclusieve inkijk in wat binnenkort op onze podia wordt geserveerd. Van grote titels en nieuwe creaties tot verrassende artistieke primeurs. Verwacht een gevarieerd programma waarin gesprekken, live optredens en ontmoetingen met makers elkaar afwisselen.
Clara De Decker (radio Klara) praat met algemeen directeur Jan Raes en artistiek directeur Jan Vandenhouwe en gidst je door het nieuwe seizoen. Ontdek de makers, verhalen, ideeën en ingrediënten achter de producties die binnenkort op het menu staan.
Het wordt een avond vol inspiratie en artistieke voorproefjes. Een mise en place die je niet wil missen.
Maître d’hôtel Clara De Decker stelt het menu van de avond voor:
À la carte
Artistieke primeurs
Live interventies door het Kinderkoor, jong zangtalent en dansers van Rosas.
Tafelgesprekken
Tom Lanoye, FC Bergman en andere gasten komen aan het woord over hun nieuwe producties.
Verrassing van de chef
Een avond vol onverwachte artistieke momenten en eerste ontdekkingen.
Feestelijke afsluiting
Na afloop heffen we samen het glas tijdens een gezellige receptie.
Praktische info
- Donderdag 23 april 2026 - 20:00 uur - Opera Antwerpen
- Gratis, inclusief drankje
- wie komt heeft voorrang op abonnementen vernieuwing en aankoop of losse ticketverkoop
- Kom met de OBV-bus vanuit Gent (vertrek om 17:30), reserveer hier
Mis het niet
De seizoenspresentatie is hét moment om als eerste te proeven van seizoen 26/27 en je favoriete voorstellingen te kiezen.
De plaatsen in de zaal zijn beperkt en de belangstelling is traditiegetrouw groot.