BEESTIG KOPER!
Het Koperensemble van Opera Ballet Vlaanderen
Met Beestig Koper! zetten de koperblazers van Opera Ballet Vlaanderen een speels en verrassend concert neer, helemaal in het teken van dieren.
Het koperensemble van Opera Ballet Vlaanderen is steevast een publiekstrekker. Met speelse en karaktervolle programma’s slaan de kopers van het huis moeiteloos de brug tussen ernst en entertainment.
Met Beestig Koper! zetten ze een sprankelend concert neer waarin dieren in alle maten, gewichten en stijlen paraderen. Van Rossini’s beroemde Kattenduet tot werk van Aaron Copland en Eric Whitacre: bekende en minder bekende composities komen tot leven in een bonte muzikale beestenboel.
Onderweg fladdert een vuurvogel voorbij, wordt Woody Woodpecker achternagezeten en hoor je zelfs olifanten door het bos trekken. Ook dit jaar kreeg componist Steven Verhelst de uitdagende opdracht om een nieuw werk te creëren binnen dit dierenthema.
Virtuositeit, verbeelding en een flinke dosis speelsheid: de koperblazers van OBV trakteren je op puur muzikaal dierenplezier.
ca. 1 uur en 10 minuten
De makers
Cast
Mieke Decoster
Hoorn
Quinten De Gelaen
Hoorn
Yura Mandziy
Hoorn
Evi Baetens
Hoorn